logo

Ekibimiz

İGAKE Tim

İnanç Grup Arama Kurtarma Ekibi

Tamamı gönüllülerden oluşan bu tim İlk Yardımcı Sertifikası sahibi ve Arama Kurtarma ile alakalı tüm eğitimleri başarı ile tamamlamış kişilerdir.
İlk Yardım Eğitimleri MEDAK, Arama Kurtarma eğitimleri UKSAR tarafından verilmiştir.

Serkan BİÇEROĞLU

Ekip Lideri

Serkan BİÇEROĞLU

14.07.1986 İstanbul Doğumlu. Marmara Üni. Teknik Bilimler Fakültesi Endüstriyel Elektronik mezunu. Anadolu Üni. Dış Ticaret bölümü öğrencisi. Evli ve 2 çocuk sahibi.Sertifikalı AFAD Afet Bilinci Eğitmeni. ilk yardımcı sertifikalı.

Halit KARA

Bilgi İşlem & Medya

Halit KARA

26.08.1987 Amasya Doğumlu.İstanbul Aydın Üni. Bilg.Prog.ve Tenk. Bölümü Mezunu.Anadolu Üni. İşletme Lisans bitirdi. Evli 1 kız ve 1 erkek çocuk babası.Beşiktaşlı.

Dilara KARAKAYA

2.Ekip Lideri

Dilara KARAKAYA

01.06.1996 İstanbul doğumlu. Trakya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunu.Sertifikalı AFAD Afet Bilinci Eğitmeni. ilk yardımcı sertifikalı

Ceyda ACAR

İdari işler sorumlusu

Ceyda ACAR

28.11.1996 kdz Ereğli doğumlu. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret mezunu. İlkyardımcı sertifikalı. AFAD Gönüllüsü.

Çağla DELİPINAR

Çevre ve Emniyet

Çağla DELİPINAR

01.05.2000 İstanbul doğumlu. Sivas Divriğili. Tuncay Azaphan TML Halkla ilişkiler mezunu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Öğrencisi. AFAD Gönüllüsü.

Nigar ÇETİN

Finans Birim Sorumlusu

Nigar ÇETİN

12.04.1988 Balıkesir doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Evli. İlkyardımcı sertifikalı. AFAD Gönüllüsü.

Furkan BABUÇ

Lojistik Birim Sorumlusu

Furkan BABUÇ

26.07.1998 İstanbul doğumlu. Marmara üniversitesi Dış Ticaret Mezunu. AÖF Uluslararası Ticaret ve lojistik yönetimi öğrencisi. İlkyardımcı sertifikalı. AFAD Gönüllüsü.